У Лиманській ОТГ - порядок і спокій

У Лиманській ОТГ - порядок і спокій

Василь Резніченко, сільський голова Лиманської ОТГ, зустрівся вчора з керівниками структурних підрозділів та старостами Трапівського і Приморського старостинських округів. На нараді йшлося про забезпечення життєдіяльності громади у воєнний час.

В закладах освіти Лиманської громади дистанційно триває освітній процес, а діяльність дитячих садків вимушено призупинено на період воєнного стану.
Медичні заклади здійснюють прийом хворих згідно з графіками роботи лікарів.
Комунальні підприємства громади працюють в штатному режимі.
Відділ соціального захисту населення, Служба у справах дітей та Центр надання соціальних послуг постійно проводить моніторинг та підтримку громадян похилого віку, малозахищених сімей та дітей, виявляють їхні потреби і в міру можливості допомагають.
Будинок милосердя повністю забезпечений продуктами харчування та ліками.
Магазини також працюють, з продуктами у селах громади проблем немає.
Ситуація в громаді повністю контролюється. Сільська рада та старостинські округи працюють у штатному режимі. Селяни за потреби можуть звертатися за будь-якою допомогою чи підтримкою до старостинських округів.
Голова Лиманської громади Василь Резніченко щиро подякував усім волонтерам, хто нині активно допомагає територіальній обороні та бере участь у підтримці Збройних Сил України.
Отже, зберігаємо спокій та віримо ЗСУ - і ми переможемо!
Все буде Україна!


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram