СТАЮТЬ ГЕРОЇ ДО НЕБЕСНИХ ЛАВ: НА ДОНЕЧЧИНІ ЗАГИНУВ АНДРІЙ ДУШКОВ З ОДЕЩИНИ

СТАЮТЬ ГЕРОЇ ДО НЕБЕСНИХ ЛАВ: НА ДОНЕЧЧИНІ ЗАГИНУВ АНДРІЙ ДУШКОВ З ОДЕЩИНИ

Трагічні звістки з фронту затьмарюють світ: горе, сум, відчай і біль гірких втрат. Сьогодні чергова сумна новина сколихнула Тузлівську громаду . Надійшло сповіщення про смерть Героя.

Не встигнувши оговтатись від нещодавної втрати, громада знову отримала трикляте сповіщення про смерть (загибель) ще одного нашого Героя - захисника, чоловіка, батька, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта ДУШКОВА АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА (15.01.1980 р.н.).

Будучи вірним військовій присязі, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 16 березня 2024 року біля н.п. Новомихайлівка, Донецької області.

Небесне воїнство поповнилось ще одним Ангелом, на землі якому вічна слава і пам'ять!

«Тузлівська сільська рада, вся громада висловлюють глибокі співчуття сім’ї, рідним та близьким, друзям, бойовим побратимам та знайомим Андрія Андрійовича. Поділяємо ваш біль та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Дякуємо за подвиг в ім’я життя, наш Герою. Спочивай з миром!

Герої не вмирають!

Про день і час поховання Воїна-Захисника АНДРІЯ АНДРІЙОВИЧА ДУШКОВА буде повідомлено додатково», - зазначили на сторінці громади.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram