НЕДОБУДОВИ РАДЯНСЬКОЇ ДОБИ НА ТЕРИТОРІЇ РАСЄЙКИ ТРЕБА ЛІКВІДУВАТИ

НЕДОБУДОВИ РАДЯНСЬКОЇ ДОБИ НА ТЕРИТОРІЇ РАСЄЙКИ ТРЕБА ЛІКВІДУВАТИ

У п’ятницю, 19 березня на узбережжя Чорного моря в рекреаційну зону Расєйка прибула депутатська комісія Татарбунарської міської ради з метою обстеження об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться на балансі комунальних підприємств сільських та міської рад.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

Депутатів цікавив стан недобудованих споруд, які знаходяться безпосередньо біля дитячого оздоровчого закладу «Зорька». Колись давно, ще за радянських часів, тут розпочалося грандіозне будівництво дитячого оздоровчого комплексу. Передбачалося, що тут будуть оздоровлюватися діти протягом року.

Але не так сталося, як гадалося… Понад 30 років безхазяйні недобудови руйнуються від снігу, дощу, вітру, палючого сонця, підвищеної солоної вологості. Крім неохайного вигляду, який псує туристичні враження від наших благословенних курортних принад, ці споруди є об’єктами підвищеної небезпеки в першу чергу для дітей, які відпочивають у ДОЗ “Зорька».

Оглянувши ці сумнозвісні споруди, члени депутатської комісії вирішили, що недобудови до початку оздоровчого сезону треба демонтувати, а територію очистити від сміття.

Як повідомив директор комунального підприємства ДОЗ «Зорька» Андрій Казанжи, приведення в належний стан прилеглої до дитячого закладу території сприятиме кращому позиціонуванню Расєйки на загальноукраїнському рівні, і ймовірно допоможе збільшити кількість відпочивальників, зокрема й у дитячому таборі. Він подякував Татарбунарському міському голові Андрію Глущенку та всім депутатам за участь у роботі комісії та висловив сподівання, що співпраця між Лиманською і Татарбунарською громадами буде корисною для усіх мешканців.

 

Вікторія Алєксєєнко


 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підписуйтесь на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram