На Одещині відкрили Алею Пам’яті загиблим на війні Героям-Захисникам

На Одещині відкрили Алею Пам’яті загиблим на війні Героям-Захисникам

Днями в селі Нерушай Татарбунарської громади відбулось відкриття Алеї Пам'яті Героям- захисникам, які полягли за свободу і незалежність Батьківщини. Про це повідомили в будинку культури селища, передає «Кут Огляду».

 Ця Алея стане місцем світлих спогадів та вічної вдячності тим, хто загинув за українців.

Савченко Іван Леонтійович, Додон Святослав Дмитрович, Кобзар Олександр Геннадійович – вірні  сини своєї батьківщини, які стали на боротьбу з ворогом і віддали у боротьбі з ворогом найцінніше – власне життя.

«Пам'ятати і берегти у своєму серці світлий образ людей, які своїми грудьми прикривали рідну землю, які відмовились від щасливого, спокійного життя у тилу і пішли на передову, які відали за наше мирне життя найцінніше, що у них було - життя...

Захищаючи країну від ворога, який війною увірвався в життя мирних міст та сіл, на її захист виступили найкращі сини. Саме вони, наче Янголи Охоронці, своїми крилами намагались захистити все дороге серцю, саме на їхні плечі ліг найважчий тягар - бути першими в рядах героїв, які свідомо обрали шлях боротьби за Україну навіть ціною власного життя.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Слава Україні», - зазначили на сторінці будинку культури.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram