«Київстар» має сплачувати податки за землю у Татарбунарську міську раду

«Київстар» має сплачувати податки за землю у Татарбунарську міську раду

Мобільний зв’язок нині – звичне явище. А ще 10-15 років тому ми навіть мріяти не могли про те, що телефон можна буде носити у кишені, та говорити із співрозмовником на іншому континенті, дивлячись йому в очі. Завдяки мобільному зв’язку відстані між людьми значно скорочуються. І це добре.

Однак деякі оператори мобільного зв’язку інколи зловживають своїм становищем на ринку послуг. Крім того, що час від часу без вагомих причин завищують тарифи на свої послуги, та ще й ігнорують свої зобов’язання щодо сплати податків за розміщення вишок на території населеного пункту.

Так, на сьогоднішній сесії Татарбунарської міської ради депутат Володимир Гажийський («Європейська солідарність») підняв питання щодо орендної плати за землю міської ради, на якій розміщено дві вишки «Київстара». Виявляється, цей оператор не вважає за потрібне наповнювати податками казну Татарбунарської міської ради, і не сплачує орендну плату за землю.

Нині, в умовах децентралізаційної реформи, коли крім значно збільшених повноважень, органи місцевої влади отримали ще й збільшений тягар відповідальності, гостро виникає питання щодо повноцінного наповнення міського бюджету. І тут, як кажуть, кожна копійчина має бути врахована і сплачена. І вже хто-хто, а потужний мобільний оператор «Київстар» має першим показувати приклад добропорядності й відповідальності як перед своїми абонентами, так і перед органами місцевого врядування, зокрема, Татарбунарською міською радою.

Депутат Татарбунарської міської ради від партії «Європейська солідарність» Володимир Гажийський сподівається, що найближчим часом цей недолік буде усунено, і до бюджету Татарбунарської міської територіальної громади регулярно надходитимуть кошти за оренду землі від розміщених на ній вишок «Київстару».

Вікторія Алєксєєнко

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

✅  Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.

✅  Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

✅  Підтримай нас в Instagram