Фестиваль ретроавтомобілів у Татарбунарах вразив гостей і господарів

Фестиваль ретроавтомобілів у Татарбунарах вразив гостей і господарів

Фестиваль ретроавтомобілів у Татарбунарах вразив гостей і господарів

А найбільше це свято сподобалося дітям, бо поряд із старовинними автомобілями розмістилися маленькі машинки, на яких можна було самостійно покататися.
Урочистості й піднесеного настрою додавалося й від того, що фестиваль ретроавтомобілів відбувався у рамках проведення дня міста в Татарбунарах, 28 серпня.
Підготовка до фестивалю була досить довгою і ретельною. Зусилля оргкомітету, який очолив керівник Громадського центру правосуддя в Татарбунарах Леонід Григорович Семененко, були виправданими і плідними. На фестивалі можна було побачити неймовірні моделі старовинних автівок ще 1938 року випуску! І виглядали ці машини досить пристойно, та й прибули на центральну площу міста своїм ходом.
Всі учасники фестивалю отримали цінні подарунки від оргкомітету, величезну зацікавленість і повагу від керівництва міста Татарбунари та й від усіх глядачів, хто в цей святковий день мав змогу спостерігати за перебігом подій в центрі Татарбунар.
Слід зазначити, що зацікавленість у проведенні фестивалю ретроавтомобілів є досить високою. Ця подія вже стає доброю традицією, і підготовка до наступного фестивалю вже розпочалася, - повідомив нам Леонід Григорович Семененко.
Що ж, побажаймо всім гарного настрою і подальших успіхів!

Авторка - Вікторія Алєксєєнко.

Татарбунарський міський голова Андрій Глущенко (ліворуч) та володар унікального "Опель-Олімпія Кабріолет" Олександр Момот.

 Микола Дмитрович Земцев, власник "Опеля" 1938 року випуску.

 

Леонід Григорович Семененко, керівник Громадського центру правосуддя, член оргкомітету фестиваля ретроавтомобілів

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram