ДОВГООЧІКУВАНИЙ ТРОФЕЙ ФУТБОЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ У ТАТАРБУНАРСКОГО ФК ІМ. В.З. ТУРА

На зимовій першості Одеської області з футболу сезону 2020-2021 року чемпіоном турніру стала татарбунарська команда ФК ім. В. З. Тура. Матч між фіналістами ФК «Люксеон» та ФК ім. В.З. Тура відбувся 4 квітня.

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

Ось як пише про здобутки своєї команди кращий гравець матчу Микола Фелендюк:

«Довгі 3 роки ми йшли до цієї мети, але завдяки старанням та наполегливості ми досягли позитивного результату!

Нарешті обійшли свого затятого суперника ФК "Люксеон", та ще й у фіналі!

Гра була така хороша, що навіть не всі матчі Ліги Чемпіонів видаються настільки цікавими!

Домінуючи над суперником, наша команда мала пару хороших моментів, але, нажаль, не вдавалося їх реалізувати!

Але в середині першого тайму з шикарного прострілу від Сергія Барсукова замкнув передачу Артем Кічук, і табло засвітилося на нашу користь 1:0. Після перерви з передачі Івана Короткого відзначився Ігор Аргіров, встановивши на табло завершальний рахунок 2:0 на користь нашої команди!

У підсумку впевнена перемога над минулорічним чемпіоном 2:0!

ФК "Ім. В.З.Тура"- ФК" Люксеон" – 2:0!»

***

Після гри відбулося нагородження команди-переможця з Татарбунар.

В команді ФК ім. В. З. Тура особливі нагороди отримали:

Микола Фелендюк – кращий голкіпер турніру.

Іван Короткий – кращий гравець турніру.

Валерій Донкоглов – кращий тренер турніру.

Татарбунарська спільнота дякує футболістам, які високо несуть спортивну марку своєї громади, і вітає з чудовою перемогою!