День, який змінив Україну

День, який змінив Україну


Напередодні урочистостей, які змінили хід історії нашої держави, до хреста козацької слави у парку Пам'яті в Татарбунарах школярі поклали квіти на знак пошани до героїв, що пожертвували своїми життями заради волі та незалежності України.
Старшокласники, представники учнівського самоврядування Татарбунарського НВК "школа - гімназія" згадали початок Революції Гідності, хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні та всіх мужніх захисників і захисниць нашої Вітчизни.
Меморіал загиблим захисникам України в Татарбунарах свідчить про нашу вдячність до кожного Героя, який змінив Україну.
Юнаки й дівчата вшановують патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети - боротьби за незалежність та досягнення гідного рівня життя.
Бажаємо всім співвітчизникам зберігати честь та гідність, бути готовими боронити свою країну від агресора і завжди тримати стрій.
Слава Україні! Героям Слава!
Вікторія Алєксєєнко

 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram