ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ - У СЕРЦІ УКРАЇНИ

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ - У СЕРЦІ УКРАЇНИ

Зустріч з Києвом - то неабияка подія для кожного з нас. А потрапити в столицю України у ювілейну 30 річницю з дня проголошення Незалежності - величезний дарунок долі. Пройтися по Хрещатику, разом з мільйонами українців та гостей столиці, стати свідками грандіозного параду та демонстрації міцної армії, переконатися у згуртованості патріотичних сил, які за будь-якого президента і влади триматимуть стрій та оборонятимуть незалежність України - це велика честь і гордість.
Напрочуд дивовижним, неповторним видався день Незалежності України для нас, татарбунарців, 24 серпня 2021 року. Ця дата закарбувалася в наших серцях назавжди.
30 річницю Незалежності України ми провели в Києві, відвідали парад Українського війська на Хрещатику, із захопленням спостерігали за військово-повітряними силами, побували на різноманітних локаціях, і на завершення стали глядачами святкового концерту на Співочому полі.
Для нас, татарбунарців, це був справжній подарунок, і ми дякуємо організаторам, які допомогли нам побувати в столиці України в цей визначний день: це депутат Татарбунарської міської ради Володимир Гажийський , депутат Одеської обласної ради, голова фракції "Європейська солідарність" Михайло Шмушкович. Завдяки їм ось вже другий рік поспіль ми маємо чудову нагоду відзначати головне державне свято - День Незалежності у серці нашої країни.
А ще ми дякуємо нашим мужнім воїнам, які боронили й досі боронять рубежі нашої України на сході держави, де й досі йде жорстока боротьба за нашу волю та незалежність. Дякуємо волонтерам, усім небайдужим українцям, хто своєю невтомною працею наближає нашу перемогу.
Слава Україні! Героям Слава!

Авторка - Вікторія Алєксєєнко


✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в  Instagram