«Захід у саме серце»: літературно-музична година в Бородінській громаді

«Захід у саме серце»: літературно-музична година в Бородінській громаді

 У селі Лісне Бородінської громади до другої річниці повномасштабної війни в Україні відбувся проникливий літературно – музичний захід «Не забудемо і не пробачимо», в якому взяли участь найкращі таланти громади.

 Лісне було не випадково обране для проведення цього заходу, саме у цьому селі мешкає багато родин військовослужбовців,  хлопців, які сьогодні захищають країну на фронті. Це було помітно і по залу, де були присутні прикордонники, військові, що прибули з фронту у відпустку.

На заході пролунали пісні у виконанні Май Притули (Богданівка), Олени Швакової (Весела Долина), Тетяни Зоб (Ганнівка), Дарини Єждіної (Лісне) та авторські вірші талановитої дівчини Антоніни Сорокіної (Миколаївка).

Під час літературно музичної години були настільки болючі, душевні моменти, що багато хто у залі не міг стримати сльози... Особливо зворушливим було вшанування пам’яті загиблих на війні хлопців, коли люди ставили свічки до портретів військових з Бородінської громади, що віддали життя за свободу країни. Захід відбувся на високій, надривній, проникливій ноті і знайшов відгук у кожному серці присутніх .

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram