Велика толока відбулась у Бородінській громаді

Велика толока відбулась у Бородінській громаді

 Наприкінці тижня в населених пунктах Бородінської громади в рамках місячника з благоустрою, озеленення та наведення санітарного порядку, відбулись толоки, в яких взяли участь діти і дорослі.

Мешканці Новотарутинського старостинського округу під час суботника висадили вздовж дороги до села Нове Тарутине близько 500 саджанців фруктових дерев: вишень, яблунь, айви, абрикоос. Організаторами виступили робітники комунального підприємства "Господар", вони заготовили саджанці дерев, влаштували підвіз води, підготували рілля.

В Надрічнянському старостинському окрузі учні Надрічнянського ліцею разом з робітниками старостинського округу зробили велике прибирання сміття в центрі села Надрічне.

У с. Бородіно учні Бородінського ліцею  навели санітарний порядок навколо школи та на селищному стадіоні.

 В Ліснянському старостинському окрузі старшокласники Лісненського ліцею разом з робітниками комунального підприємства "Лісне" прибрали паркову  територію та розбили розплідник, де висіяли насіння карагани кущової (жовта кущова акація) для пророщування. Роботи з благоустрою  на свіжому повітрі пройшли дружньо, з ентузіазмом та задоволенням.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram