В Тарутине введено в експлуатацію ще одне укриття

В Тарутине введено в експлуатацію ще одне укриття

Сьогодні, комісією з огляду будівельно - цивільного захисту найпростіших укриттів та захисних споруд, що розташовані у безпосередній близькості до місця знаходження закладів освіти, які плануються використовувати для укриття здобувачів освіти і працівників, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами, введено в експлуатацію захисну споруду в Тарутинському ліцеї. Про це повідомили в Болградській РВА, передеє «Кут Огляду».

Вже підписаний акт оцінки укриття, що дає можливість його використання для укриття населення.

В онлайн - режимі зазначений об’єкт проінспектували перший заступник голови Болградської РВА Валерій Єребакан та представник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Болградської РВА.

Членами комісії проведений огляд найпростішого укриття у присутності директора Тарутинського ліцею Олега Ткаченко та керівника підрядної організації, що виконувала роботи з капітального ремонту укриття, Сергія Раткова.

Комісія оцінила загальний стан об’єкта як справний та працездатний. Укриття відповідає усім вимогам захисної споруди. Є два входи (виходи), працює вентиляція, опалення та система освітлення, також є централізоване водопостачання та водовідведення, облаштовані туалети, в наявності медичний кабінет. На випадок відключення світла, укриття забезпечено генератором та інтернет - зв'язком.

Для кожної паралелі класів передбачений окремий кабінет. Ремонт проведений якісно, відповідно до всіх будівельних норм. Крім того, в укритті Тарутинського ліцею розміщений Пункт Незламності.

З наступного тижня учні Тарутинського ліцею приступлять до очного навчання.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram