Учні Тарутинського ліцею зайняли призове місце в обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг

Учні Тарутинського ліцею зайняли призове місце в обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг

Вчора, 22 травня, відбувся черговий фінал обласного етапу Всеукраїнських шкільних ліг. Учні тарутинського ліцею зайняли призове третє місце у змаганням зі спортивного рієнтування. Про це повідомив директор Департаменту  освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак.

Відбувся черговий фінал на Одещині. Спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. А бути кращим можна лише тут і зараз. Хто пройде всю дистанцію та зробить це швидше за інших, той і переміг. Для навігації орієнтувальник має карту та компас, а для відмітки – електронний чіп. На кожному етапі за всім спостерігали професійні судді. Було трохи спекотно, але ще більше – від емоцій чемпіонів та учасників.

"Бочманівська гімназія– переможець обласного етапу Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування.

Ще не бачив, щоб спортсмени так плакали. І все від щастя! Учні та учениці невеличкої школи-філії з Подільщини довели в першу чергу собі, що всі перемоги – реальні. І якщо ви команда, то лише пліч-о-пліч можна досягнути такого результату. Суперники були досить сильними. Але завзяття, спритність та сила духу юних легкоатлетів з села Бочманівки взяли гору! Тож перехідний Кубок попрямував на Подільщину.

Вітаю команду опорного закладу-ліцею №3 Березівської міської територіальної громади, яка посіла ІІ місце, а також команду Тарутинського ліцею Тарутинської ТГ із ІІІ місцем на обласному етапі. Дякую за участь командам з Іванівської гімназії Красносільської ТГ, Татарбунарської ТГ та Роздільнянської міської ради. Велика подяка тренерам, керівникам команд, батькам за шалену підтримку і віру у своїх дітей! Любіть спорт! Цінуйте моменти! Підтримуйте ЗСУ! Разом ми – непереможна сила!

І хай всі сльози будуть тільки від щастя, як у сьогоднішніх переможців», - зазначив Олександр Лончак.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram