У Тарутиному відбувся семінар-практикум вчителів про навчання дітей разом З LEGO

У Тарутиному відбувся семінар-практикум вчителів про навчання дітей разом З LEGO

  Відповідно до плану роботи Центру в очному форматі в Тарутине був проведений семінар-практикум вчителів початкових класів Тарутинської громади на тему «Особливості використання LEGO-технологій на уроках в початковій школі».

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  сторінку відділу освіти, молоді і спорту Тарутинської селищної ради.

Основним видом діяльності учнів початкової школи є гра. Робота з конструктором LEGO дозволяє молодшим школярам у формі пізнавальної гри отримати багато важливих знань, розвинути необхідні життєві навички. Систематичне використання LEGO в освітньому процесі допоможе здобувачам освіти розвивати дрібну моторику рук, пам’ять, швидко орієнтуватися в просторі, зосереджувати увагу, критично і творчо мислити, співпрацювати в парах та групах.

Під час майстер-класів педагоги поділилися досвідом використання Lego в різних предметних галузях, запропонували практично ознайомитись з вправами методики «Шість цеглинок».

Майстер-класи «Цікаві ідеї використання цеглинок LEGOна уроках в НУШ» провели вчитель Березинського ліцею Лариса Іванова, Слобідської гімназії Раїса Жосан, Тарутинського ліцею Марина Карамаврова та Вільненського ліцею Наталія Стоянова.

Навчання було цікавим, повчальним та корисним.

 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram