У смт Тарутине відбувся семінар-нарада "ЖНИВА-2022"

У смт Тарутине відбувся семінар-нарада "ЖНИВА-2022"

фото: офіційний Веб-сайт Тарутинської селищної ради.

У повній залі Тарутинського Будинку культури 14 червня відбувся семінар-нарада на злободенну для всіх зараз сільгосппрацівників тему "Жнива-2022".

У роботі наради взяли участь Алла Стоянова, очільниця департаменту аграрної політики, продовольства і земельних відносин Одеської ОДА, Дмитро Димитров, заступник голови Болградської РДА, керівники районних управлінь та підрозділів, сільгоспвиробники, старости Тарутинської громади. Під час наради було обговорено питання проведення жнив в умовах воєнного часу.


✅ Коротко і по суті. Підпишись на наш Telegram-канал


У своїй промові перед аграріями Тарутинської громади Директор Департаменту аграрної політики, продовольства і земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова детально зупинилась на основних питаннях проведення жнивної кампанії на Одещині в умовах воєнного стану. Вона зазначила, що завдяки бойовому духу кожного аграрія наша країна буде з хлібом та подякувала сільгоспвиробникам за цілодобову невтомну працю для громади, Одещини та України.

Про проведення жнив на території Болградського району присутніх поінформував заступник голови Болградської РВА Дмитро Дімитров.

Також були обговорені питання пожежної безпеки під час збирання врожаю, про особливості збирання врожаю, про умови приймання та зберігання зерна та ряд інших питань.

Заступник селищного голови Олена Сілоч звернулась до аграріїв громади серйозно ставитися до сплати податків від яких залежить життєдіяльність громад – робота закладів охорони здоров’я, соціальної сфери, комунальних підприємств та ін.закладів.

По завершенню семінару-наради Тарутинський селищний голова Сава Чернєв закликав керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств бути толерантними, допомагати один одному та об’єднуватися для вирішення нагальних питань.

 у публікації використані матеріали офіційного Веб-сайту Тарутинської селищної ради


 

✅ Стань частиною спільноти «Кут огляду» в facebook та запроси друзів!

 «Кут огляду» ближче до читача!

 

✅ Підтримай нас в  Instagram