У Бородінській громаді остаточно вирішили питання харчування в закладах освіти

У Бородінській громаді остаточно вирішили питання харчування в закладах освіти

 У цьому навчальному році школи та дитячі садочки Бородінської громади нарешті перейшли на офлайн навчання. Усі заклади освіти були підготовлені до 1 вересня, щоб діти сіли за парти. Не було тільки остаточно вирішено питання з харчуванням дітей, тому це стало проблемою, яку неодноразово піднімали освітяни та батьки дітей.

Як повідомляє «Кут огляду» , на початку листопада, на черговій сесії депутатів Бородінської громади, ця проблема була одна з головних на порядку денному. Сергій Лунгу, начальник відділу освіти Бородінської громади, у своєму виступі на сесії запропонував забезпечити харчування дітей за 60 грн. у садочках та 40 грн. - у школах. З першого по п'ятий класи і пільговики харчуються безкоштовно.

 Особливу дискусію серед депутатів викликала батьківська доплата - 20  грн у садках.  Депутати Бородінської громади, які працюють в освіті, вказали на те, що у садках вони не завжди витримують  цю суму - 60 грн, буває менше, буває більше, тому була зроблена поправка, що батьки сплачують 1/3 суми за місяць, усе інше оплачує громада за бюджетні кошти.

По школярам - старшокласникам вирішили, що батьківська доплата буде лише 10 грн. Усе інше за кошти громади.

Також депутати підняли питання, щоб харчування було для дітей більш збалансованим та різноманітним.

Можна вже сказати, що на сьогодні  гроші на харчування дітей виділені громадою та проблема вирішена. 


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram