У Бородінській громаді міжнародна компанія виготовлятиме унікальне вино і вже почала розвивати виноградарство та виноробство

У Бородінській громаді українська фірма Big Wines, що входить до складу аргентинської компанії Vinos de La Luz, орендувала в Бородінській громаді 84 га сімнадцятирічного виноградника та придбала 20 гектарів землі у фізичних осіб для закладів нового. Компанія робить ставку не тільки на отримання первинної сировини, а й на виробництво вина, для цього буде запущена крафтова виноробня. Зараз такі виноробні від компанії працюють в Іспанії та Італії.
Вже на сьогодні компанія забезпечила робочими місцями виноградарів з Євгенівського старостинського округу Бородінської громади, які мають добрий досвід роботи у виноградарстві. Також, як і інші інвестори, підприємці, які приходять працювати на територію Бородінської громади, компанія отримала на три роки звільнення від сплати земельного податку та орендної плати.
Враховуючи, що виноградарство переживає зараз дуже важкі часи, для громади це реальна можливість зберегти традиційну для Бессарабського краю галузь виноробства, забезпечити людей робочими місцями, з часом отримати реальні надходження до місцевого бюджету, ну і популяризація Бородінської громади за кордоном, куди буде експортуватися вино, також має не будь-яке значення для залучення інших інвесторів.
Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram