Тарутинський поетичний клуб "Буджацька ліра" понад 20 років збирає поетів-аматорів

Тарутинський поетичний клуб "Буджацька ліра" понад 20 років збирає поетів-аматорів

Поетичний клуб "Буджацька ліра" діє при Тарутинській бібліотеці для дорослих вже більше 20 років. Традиційно засідання клубу відбувається раз в квартал. До складу поетичного клубу входять дорослі  люди, які любов до поезії пронесли через усе життя. Незважаючи на життєві складнощі, вони знаходять час для рими.

До Всесвітнього дня поезії, що відбувся у березні, в теплій  атмосфері за чаюванням зібрались поети-аматори з різних куточків Тарутинщини та ті, хто шанує і любить читати поетичні твори.

Гаслом зустрічі став рядок з вірша "Ріки незмінно течуть додому". Захід почався з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих захисників України. Війна змінила не тільки наше життя, а й поезію, яка стала більш патріотичною. Тому головною темою на засіданні були  війна, рідний дім, Україна.

 Свої авторські вірші читали поетеси Катерина Добра і Інна Драгой з Красного, Ганна Фролова з Березине, Ольга Кіселар з Калачівки, Валентина Главчева з Підгірного, Марія Бардук та Галина Діденко з Тарутиного. Також в поетичному клубі пролунали пісні про Україну у виконанні Олесі Калінкової з Підгірного.

Фото: Тарутинської ЦБС

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram