Тарутинська громада отримала від благодійників твердопаливні печі

За допомогою Благодійного Фонду «Південний берег» та за підтримки компаній Verso (м. Горна Оряховица) та Купро (м. Шумен), Тарутинська громада отримала вантажівку твердопаливних печей. Організували благодійну акцію для громади депутат Парламенту Болгарії Явор Божанков разом із братом Про це із посиланням на сторінку громади повідомляє «Кут Огляду».
Вчора до селища Тарутине прибув вантаж із Болгарії, який містив якісні твердопаливні печі. Ці печі можна використовувати не лише для опалення, а й для приготування їжі, що є особливо важливим у холодний період та під час тривалих відключень електроенергії.
Завдяки цій ініціативі болгарські друзі висловлюють свою солідарність і допомагають мешканцям Тарутинської громади у скрутний час.
«Ми щиро дякуємо Явору Божанкову, його брату та всім, хто долучився до цієї акції, за підтримку і турботу про наших людей у ці складні часи. Висловлюємо вдячність Благодійного фонду «Південий берег» та особисто його директору Денису Карташову, за постійну підтримку Тарутинської селищної територіальної громади», - зазначили на сторінці Тарутинської селищної ради.
✅ Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!
«Кут Огляду» ближче до читача!
Все новини Бесарабії та України тут і зараз:
✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал
✅ Підтримай нас в Instagram