Тарутинщина. До Дня працівників сільського господарства відзначили кращих представників галузі

Тарутинщина. До Дня працівників сільського господарства відзначили кращих представників галузі

День працівників сільського господарства щорічно святкується в Україні у третю неділю листопада. 2023 року цей день припадає на 19 листопада.

17 листопада 2023 року в Тарутинській селищній раді відбулося пленарне засідання чергової 42-сесії VIII скликання під головуванням секретаря селищної ради Анетти Куракової.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на  Тарутинську селищну раду.

В засіданні сесії взяв участь голова Болградської районної державної військової адміністрації Михайло Шарафаненко, який вручив Грамоти Болградської РВА керівникам сільськогосподарських підприємств Тарутинської СТГ Петру Ламбову та Роману Кюссе за наполегливу, кропітку роботу, вагомий внесок у справу реалізації державної політики у агропромислового комплексу, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства.

День працівників сільського господарство було встановлено згідно з Указом Президента №428/93 від 7 жовтня 1993 року. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств із переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних та обслуговуючих підприємств та організацій агропромислового комплексу.

Нагадаємо, в Арцизі таку відзнаку отримав  Аршер Руслан Іванович, головний інженер ТОВ «Дрім Тім Компані»: Сьогоднішня сесія Арцизької міської ради почалася з приємностей


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram