Скоро в Тарутинській громаді з'явиться безкоштовне "Соціальне таксі"

Скоро в Тарутинській громаді з'явиться безкоштовне "Соціальне таксі"

 Під час сесії в середині березня депутати Тарутинської селищної ради прийняли рішення про утворення служби "Соціальне таксі" для перевезення осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та інших маломобільних груп, - повідомили в Тарутинській селищній раді.

 Це рішення було прийнято в рамках підтримки проектом " Програма ЄС Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України", який фінансується Федеральним Міністерством економічного розвитку Німеччини. Так, за результатми конкурсного відбору Тарутинська громада отримала можливість прийняти участь в проекті "Інтеграція транспортних засобів у наданні соціальних послуг". Отримання спецтранспорту від проекту очікується в травні цього року.

Згідно з положенням, прийнятим на сесії, для отримання послуги треба звернутися з відповідним пакетом документів до центрального офісу Тарутинського центра соціальних послуг. Послуги з перевезення людей будуть надаватися безкоштовно не більше 2-х разів на місяць, крім транспортування до закладів охорони здоров'я. До полікліники, лікарні люди будуть доставлятися по потребі першочергово.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram