Підгірнянська школа радо зустріла свого випускника-військового Андрія Акіруш

Підгірнянська школа радо зустріла свого випускника-військового Андрія Акіруш

 Мешканці села Підгірне, Тарутинської громади добре знають, яке горе несе війна, під час війни вони поховали дев'ять земляків- хлопців, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії.

 До військових ЗСУ тут ставляться з великою повагою. На днях учні Підгірнянського ліцею (директор Тетяна Торлак) з радістю зустріли свого випускника-захисника Андрія Акіруш.  Вже п'ять років Андрій захищає Україну від ворога. З початку проходив термінову службу в лавах ЗСУ, потім підписав контракт і пішов боронити  державу від ворога.

  В рідну школу Андрій привіз український прапор з підписами побратимів з протитанкової  роти 28-й ОМБР, в якій воював на Бахмутському напрямку. За героїчну участь у боях Андрій був нагороджений  орденом "Золотого хреста".

 До рідного села Андрій, де його завжди чекає рідна матуся, приїхав у коротку відпустку після поранення. Андрій Акіруш - приклад воїна захисника, справжнього патріота, який своїми вчинками підтверджує свою любов до України.

 Відповідаючи на запитання дітей, Андрій у доступній формі розповів про військові будні, про солдатське братство, про героїзм своїх побратимів. Під час його розповіді у класах панувала тиша, затаївши подих діти слухали воїна. Зустріч закінчилась обміном подарунками та загальним фото.

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram