Музеї Бородінської громади посіли призові місця у першому турі Всеукраїнського конкурсу

Музеї Бородінської громади посіли призові місця у першому турі Всеукраїнського конкурсу

 У другій половині січня у форматі онлайн проведено перший тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів загальної  освіти "Край, в якому я живу".

Загалом на конкурс було подано 14 презентацій з  різних громад Одещини. Подані презентації засвідчили активну діяльність учнів і педагогів з популяризації музейних колекцій, вмінням працювати з джерелами та документами. Учасники, окрім досконалого знання матеріалів, показали навички цікавої подачі екскурсійного матеріалу.

 За результатами першого туру, з Бородінської громади два історико-краєзнавчих музеї Бородінського і Ліснянського ліцеїв посіли призові місця.

Кореспондент "Кут огляду" побувала у Бородінському музеї, який існує вже понад 15 років, увесь цей час їм керує Лілія Зверєва, краєзнавиця, закохана в свою справу. Музейний фонд тут дуже багатий, зараз у музеї триває оновлення експозицій. Особлива увага приділяється новій експозиції, присвяченій війні з російським агресором, і героям-захисникам, уродженцям с.Бородіно.

До речі, хлопці-військові нерідкі гості у рідній Бородінській школі та музеї. Під час останнього візиту вони подарували музею свої бронежилети і бригадний прапор, рідні загиблих захисників-бородінців передали також музею особисті речі своїх близьких. При музеї працює гурток "Юні екскурсоводи", саме його учасниці дівчата - екскурсоводи Софія Казакова і Катерина Карнабед  -посіли призове місце у Всеукраїнському конкурсі. Також члени гуртка постійно працюють над поповненням фонду музею, його облаштуванням. Допомагають і мешканці Бородіно, які охоче приносять до музею різноманітні старовинні речі та багато іншого. Бородінці пишаються своїм музеєм, бо головний наш скарб - це історія і люди. 

Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram