Зі світу по нитці - бідному сорочка

Зі світу по нитці - бідному сорочка

Нещодавно у соцмережах волонтер Юлія Іванько з Сарати опублікувала пост про сім'ю Віктора Куба з Плахтіївки, що на Одещині. Нас зацікавила ситуація навколо цієї родини. Тому ми поспілкувалися з Юлією, так як саме вона допомагає цій сім'ї подолати життєві негаразди.

Віктор Куб з двома дітьми переїхав з Біляївки до Плахтіївки 6 років тому. Складні сімейні обставини змусили чоловіка так вчинити. Віктор живе у дуже скрутних умовах і без постійної роботи. Звичайно, чоловік перебивається тимчасовими сезонними підробітками та ремонтом взуття.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Також Віктор неодноразово звертався за допомогою до голови громади Лихо Івана Григоровича та отримував невелику матеріальну допомогу. Також чоловік звертався і у "Будинок праці" ( "Центр зайнятості") , але постійної роботи так і немає.

Розголосу ця історія набула після того, як Віктор у соціальних мережах попросив правової допомоги у "Корпорації монстрів". Люди відгукнулись на заклик про допомогу. Наразі, родина має підтримку в одязі та продуктах харчування.

Але головна проблема родини- аварійний стан будинку, де проживають малолітні діти. І саме питанням купівлі нового житла для сім'ї зайнялися волонтер Юлія Іванько та голова громадської організації "Єдність рідного краю" Іван Пономаренко. Іван так жодного разу і не зміг зустрітися з головою плахтіївської громади.

Так волонтери знайшли новий будинок і після внесення завдатку у 30 тисяч гривень родина може переїхати у свій новий дім. Саме для цього і був відкритий збір коштів в Ощадбанку.

Але після внесення завдатку ще досить багато роботи попереду. Голова громади має підняти це питання на засіданні сільради і подати запит в обласну раду для виділення коштів для придбання житла.

Як розповіла нам Юлія, голова громади Іван Григорович вийшов на контакт з волонтерами. Також, як нам стало відомо, Віктору запропонували роботу. Редакція буде і надалі слідкувати за розвитком подій навколо даної родини.

А допомогти може кожен з вас. "Зі світу по нитці - бідному сорочка". Кожна гривня має значення у добрій справі, щоб зробити кращим життя батька, котрий самотужки виховує двох діток.

Реквізити для збору коштів в Ощадбанку

5167 8032 0619 9734

 

 

 

"Кут огляду" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз:

Коротко та по суті: Підпишись на наш Telegram- канал

Підтримай нас в Instagram