Засідання постійної комісії Саратської селищної ради з питань культури, освіти, спорту та у справах молоді

Засідання постійної комісії Саратської селищної ради з питань культури,  освіти, спорту та у справах молоді

Вчора, 4 лютого 2022 року, відбулось засідання постійної комісії Саратської селищної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді за участю секретаря селищної ради Володимира Проданова, першого заступника селищного голови Івана Дудуша, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Михайла Тодорова та представників профільних структурних підрозділів.

В ході засідання члени постійної комісії розглянули наступні питання:

1. Про хід виконання рішення Саратської селищної ради від 02 лютого 2021 року № 94 –VІІІ "Про затвердження "Програми розвитку культури і туризму Саратської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки" за 2021 рік.

2. Про хід виконання рішення Саратської селищної ради від 02 лютого 2021 року № 96- VІІІ "Про затвердження соціальної програми щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини до 2023 року" за 2021 рік.

3. Про хід виконання рішення Саратської селищної ради від 02 лютого 2021 року № 92- VІІІ "Про затвердження Комплексної програми "Освіта Саратської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки" за 2021 рік.

4. Про хід виконання рішення Саратської селищної ради від 02 лютого 2021 року № 93-VІІІ "Про затвердження Комплексної програми "Сім'я, молодь і спорт та національно-патріотичного виховання Саратської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки" за 2021 рік.

5. Про затвердження плану роботи постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, спорту та у справах молоді на 2022 рік. Члени комісії протягом шести годин слухали детальну інформацію начальників відповідних структурних підрозділів, які на високому рівні підготувалися до засідання, використовуючи мультимедійні презентації продемонстрували аналіз всіх бюджетних витрат по кожному пункту галузевих програм, поділилися проблемами та здобутками у 2021 році, окреслили основні завдання та пріоритетні напрямки роботи на 2022 рік.

Розглянуті під час засідання комісії звіти одноголосно були підтримані депутатами та прийняті до відома, зроблені відповідні висновки та надані рекомендації, які будуть враховані у майбутньому при внесенні змін до програм.

 

 

Саратська селищна рада Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram