Війна забрала життя двох друзів із Саратської громади

Війна забрала життя двох друзів із Саратської громади

Сумна звістка надійшла до одразу двох родин села Долинка Саратської селищної громади. Захищаючи незалежність України у війні загинуло двоє Захисників – Чеботар Сергій Андрійович, 09.12.1971 р.н. та Бошко Ананій Ананійович, 03.05.1979 р.н. Про це повідомили у Саратській селищній раді.

«Чеботар Сергій – уродженець села Зелена Балка, Арцизького району. Після закінчення школи вступив до Долинського ПТУ, працював у рідному селі. Зустрівши свою долю, Майю Афанасіївну, переїхав до села Долинка. Працював трактористом, був відданий своїй праці, завжди був готовий допомогти будь-кому, хто звертався. Щира, позитивна людина…Залишилося 4 дітей та 3 онуків….

Бошко Ананій – уродженець села Білолісся, Татарбунарського району. Працював будівельником. Побудував чудовий дім із садом. У 2017 році вступив до лав ЗСУ обороняти нашу державу. Залишилася дружина Альбіна та донька.

Загиблі були сусідами та товаришами…

Саратська селищна рада висловлює щирі співчуття сім’ям, друзям та побратимам загиблих, які зараз стали Небесними Янголами, з приводу непоправної втрати та поділяє ваше горе… Вічна пам'ять Героям…», - написала на сторінці громади.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram