Відбулося урочисте відкриття головної ялинки Саратської громади

Відбулося урочисте відкриття головної  ялинки Саратської громади

Сьогодні, 19 грудня, площу Патріотів селища Сарата заполонили юні та дорослі мешканці громади, їх чекала весела розважальна програма за участю Святого Миколая та казкових героїв. Площа у центрі селища стала казковим фієричним містечком дійств. Біля ялинки розмістився майданчик з самодіяльними акторами та зонами для фотографування. Яскраві вогні на головній зимовій красуні запалив Святий Миколай і площа наповнилась чарівною святковою атмосферою. Повідомляє Саратська селищна радаСтань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівСаратська голова Райчева Вікторія Дмитрівна привітала усіх присутніх зі святом Святого Миколая та прийдешнім Новим роком. Вікторія Дмитрівна подякувала ініціативній групі, яка працювала над ідеями та виготовленням ялинкових прикрас і оформленням як самої головної ялинки, так і фотозон навколо неї.

Яскравим дійством свята став колективний танцювальний флешмоб вихованців танцювальних колективів «Браво» та «Фаворит» КЗ «Саратський СБК», а також танцювальний батл, який провели казкові персонажі, запальні та грайливі Заєць і Лисичка. 

Відкриття головної ялинки Саратської громади в День Святого Миколая стало початком циклу заходів, що пройдуть в громаді до свята Нового року та Різдва Христового.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram