Відбулось обговорення щодо створення у селищі Сарата постійного місця вшанування пам’яті полеглих земляків-Героїв

Відбулось обговорення щодо створення у селищі Сарата постійного місця вшанування пам’яті полеглих земляків-Героїв

21 лютого 2024 року за ініціативи Саратського селищного голови Вікторії Райчевої, спільно з депутатами, спеціалістами селищної ради, родинами загиблих воїнів, активістами та волонтерами відбулось обговорення щодо створення у селищі Сарата постійного місця вшанування пам’яті полеглих земляків-Героїв у російсько-українській війні.

Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Саратську селищну раду.

Темою зустрічі стала загальна ідея проєкту, пропозиції щодо шляхів реалізації, місця знаходження та вигляду цього важливого та вкрай потрібного об’єкту. З пропозицією щодо визначення площі Патріотів, як найкращого місця для пам’ятного знаку, виступив депутат Саратської селищної ради Анатолій Негодяєв, що було підтримано родинами загиблих та ветеранами російсько-української війни.

Начальник відділу культури і туризму селищної ради Анатолій Сухарський підтримав пропозицію, але підкреслив, що найкращим варіантом буде облаштування на цьому місці не лише пам’ятного знаку, а пам’ятного скверу. Учасники обговорення активно висловлювали свої думки й надавали пропозиції з зазначених питань.

Після конструктивної бесіди, було визначено місце, де планується реалізувати проєкт.

Селищний голова надала доручення підготувати відповідний проєкт рішення про виділення відповідної земельної ділянки для цього об’єкту для їх подальшого розгляду депутатами селищної ради.

Розроблення самого проєкту об'єкта, за власною ініціативою, взяла на себе мати загиблого воїна Анжела Сирбу, яка пообіцяла врахувати кожну пропозицію родин загиблих земляків.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram