Урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у селищі Сарата

Урочисті заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги у селищі Сарата

8 травня, з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбувся мітинг-реквієм біля меморіалу загиблих воїнів у селищі Сарата. В мітингу взяли участь керівництво громади, учні, вчителі, молодь, військові Саратського гарнізону та громадськість. Розповідає Саратська селищна рада.

Зі словами привітання виступили голова Саратської селищної ради Райчева Вікторія Дмитрівна. За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Гриневецького С.Р. вона вручила цінний подарунок присутньому на заходу жертві нацизму, в’язню концтаборів Осипенко В.П. Також такий подарунок було вручено єдиному ветерану – фронтовику, учаснику Другої світової війни Третьякову О.С., якого відвідали після мітингу.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.З промовою виступив також військовий комісар Скрипник І.О.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв і жертв Другої світової війни. Урочисто поклали квіти до Меморіалу загиблих воїнів в знак шани пам'яті тих, хто поклав свої життя за мир.

Після мітингу військові Саратського гарнізону пригощали всіх присутніх смачною солдатською кашею.

 

Фото сайту Саратської ОТГ 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram