У Саратській селищній раді відбувся яскравий захід, присвячений вшануванню жінки-матері, жінки-героїні

У Саратській селищній раді відбувся яскравий захід, присвячений вшануванню жінки-матері, жінки-героїні

29 травня 2024 року у Саратській селищній раді відбувся яскравий захід, присвячений вшануванню жінки-матері, жінки-героїні. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Саратську селищну раду.

Саме мати є найважливішою людиною у житті кожного, її любов розкриває нам крила та дає дорогу у життя. Розпочався захід з вшанування пам’яті жертв російської агресії проти народу України хвилиною мовчання.

Чарівних матерів-героїнь, яким відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського присвоєне це почесне звання, привітав голова Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь Самокиш, який підкреслив, що звання мати-героїня є надзвичайно відповідальним та значущим, побажав здоров’я і щасливого життя у мирній квітучій країні та вручив нагрудний знак і посвідчення Гайдаржи Тетяні (с.Світлодолинське Саратської громади), Малоіван Тетяні (с-ще Сарата), Сировій Оксані (с.Сергіївка Кулевчанської громади), Жосу Наталі (с.Міняйлівка Петропавлівської громади) та Кливець Надії (с.Надежда Плахтіївської громади).

Зі словами привітань до неймовірних жінок, які народили й виховали 5 і більше дітей, та стали прикладом турботи, самовідданості, невичерпної енергії звернулась Саратський селищний голова Вікторія Райчева, яка побажала матерям бути завжди такими ж чарівними й сповненими щирої любові до дітей. До привітань та щирої вдячності до матусь долучилися Кулевчанський сільський голова Михайло Попов і представники Петропавлівської та Плахтіївської громад, які також віддали данину їх красі, чарівності й одночасно мужності та героїзму.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram