У с. Маяки відбулися чвертьфінали Першості Одеської області з футзалу серед юнаків

18 .01.2022р. в спортивному комплексі ДЮСШ с. Маяки відбулися чвертьфінали Першості Одеської області з футзалу серед юнаків молодшого шкільного віку ( 2008 -- 2009р.н.)

В першій зустрічі команда ДЮСШ Саратської ОТГ впевнено переграла юнаків КДЮСШ -- 2 м.Ізмаїл з рахунком 2 : 0 ( Лнкарь В. -- 2) В другій зустрічі невпевнена гра в захисті і мінімальна поразка від команди ДЮСШ м. Татарбунари -- 1: 2. Налаштувавшись на перемогу юнаки в останній зустрічі перемогли юнаків КДЮСШ -- 1 м.Ізмаїл -- 1 : 0 (Лнкарь В ).

В підсумку команда ДЮСШ Саратської ОТГ впевнено посіла перше місце і вийшла в фінальну частину турніру , який пройде в березні місяці. Повідомляє сайт Саратської селищної ради

Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів

Юнаки старшої групи також гідно виступили у півфіналі 20.01.2022р. в спортивному комплексі ДЮСШ с.Маяки відбулися чвертьфінали Першості Одеської області з футзалу серед юнаків старшого шкільного віку (2006 -- 2007р.н.)

В першій зустрічі команда ДЮСШ Саратської ОТГ впевнено переграла юнаків КДЮСШ м.Ізмаїл з рахунком 4 : 0 (Райчев М.--2 , Узунов М. , Ільчук В.). В другій зустрічі знову протистояння проти команди ДЮСШ м. Татарбунари , в підсумку нічия 1 : 1 (Мельничук І.) В заключній зустрічі  команда ДЮСШ Ренійської МР , показавши хорошу гру  команда впевнено переграла опонентів з рахунком 4 :1 (чотири м'ячі на рахунку нашого бомбардира Райчева М.)

В підсумку команда ДЮСШ Саратської ОТГ набравши 7 балів зайняла перше місце і вийшла в фінальну частину турніру .