Ще одна непоправна втрата Одещини: на війні загинув 25-річний захисник України

Ще одна непоправна втрата Одещини: на війні загинув 25-річний захисник України

На війні із ворогом України загинув ще один захисник незалежності нашої держави, 25-річний житель села Новоселівка Саратської селищної ради Одеської області Драган Валерій Анатолійович. Про загибель захисника повідомили на сторінці селищної ради у Фейсбук.

«З неімовірним сумом повідомляємо про ще одну непоправну втрату. У героїчну Книгу пам’яті російсько-української війни, увійшло ще одне ім’я нашого земляка, загинувшого за свободу України - Драган Валерій Анатолійович, мешканець села Новоселівка, Саратської селищної громади. 25-річний воїн народився 14.03.1997 року у селі Новоселівка. Після закінчення 9 класів, вступив до автошколи та навчався на водія. У 2015-2016 р. проходив строкову службу, а у 2017 році – вступив до лав Збройних сил України за контрактом. У 2022, після підступного нападу агресора, не вагаючись пішов захищати нашу землю. Саратська селищна рада висловлює щирі співчуття близьким та рідним загиблого, його друзям, та розділяє цей біль. Добрий, світлий спомин про покійного захисника української держави назавжди залишиться у пам’яті кожного, хто знав його. Нажаль, уходять найкращі, ті, хто мав би бути майбутнім України, а став Героїчною пам’яттю та вічним болем… Вічна пам’ять та вічна слава нашому земляку», - написали на сторінці громади.

Нагадаємо, лише декілька днів тому сумна звістка надійшла до одразу двох родин села Долинка Саратської селищної громади. У боротьбі за майбутнє України на війні загинули сусіди і друзі – Чеботар Сергій Андрійович 1971 р.н. та Бошко Ананій Ананійович 1979 р.н.

Вічна Слава Героям!

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram