Саратський селищний будинок культури запросив до себе кращих шахістів Одеської області

В суботу 5 квітня Саратський селищний будинок культури знову запросив до себе кращих шахістів Одеської області. Ці змагання з вихованцями шахового гуртка «Сарата-ШАХ» проводились в рамках святкування 203-ої річниці з Дня заснування селища Сарата. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Саратську селищну раду.
В змаганнях взяли участь кращі шахісти з Арцизу, Білгорода-Дністровського, Ізмаїлу, Сарати, Одеси, та Татарбунар. На початку сеансу до усіх присутніх звернувся начальник відділу культури та туризму Саратської селищної ради Анатолій Сухарський, який у своїй промові підкреслив значення розвитку шахової гри та зазначив, що триває війна і кожен день гинуть люди, як військові так і цивільні, серед яких за останні дні, нажаль, багато дітей, які теж могли б займатися своїми улюбленими видами спорту, у тому числі й шахами.
Хвилиною мовчання була вшанована пам'ять всіх загиблих військових та цивільних. По закінченню шахового турніру пройшла церемонія нагородження, у якій взяли участь Саратський селищний голова Вікторія Райчева, головний суддя змагань- суддя другої категорії, керівник шахового гуртка «Сарата - ШАХ» - Мовчан Володимир та виконуюча обов'язки директора селищного будинку культури Людмила Руденко.
Селищний голова наголосила, що дуже добре, що наші діти займаються шахами замість постійного сидіння в гаджетах. І саме для розвитку нашої молоді в рамках святкування Дня заснування селища Сарата стало традиційним проведення щахового турніру.
Переможці турніру: до 10 років:
І місце – Діденко Даніїл (м. Ізмаїл)
ІІ місце – Антонов Олександр (м. Б-Дністровський)
ІІІ місце – Вялов Лаврентій ( м. Ізмаїл)
Серед дівчат:
І місце – Мовчан Наталія (селище Сарата)
ІІ місце – Терлецька Марія (м. Одеса)
ІІІ місце – Пісьменнова Дар’я ( м. Одеса)
Серед юнаків:
І місце – Дмитришин Костянтин (селище Сарата)
ІІ місце – Бурлаков Тимофій (м. Ізмаїл)
ІІІ місце – Петров Влад ( м. Арциз)
Серед дорослих:
І місце – Авдощенко Олександр (м. Ізмаїл)
ІІ місце – Апостолакій Ольга (м. Ізмаїл)
ІІІ місце – Агудова Ольга ( м. Одеса)
Усі переможці отримали грамоти та цінні подарунки.
Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:
✅ у facebook (та запроси друзів!)
✅ у нашому Telegram-каналі
✅ в Instagram