Сарата у сльозах: на щиті додому з війни повернувся батько двох дівчаток Олександр Донос

Сарата у сльозах: на щиті додому з війни повернувся батько двох дівчаток Олександр Донос

Саратська громада в жалобі. Чорна звістка надійшла в громаду з Донецкого напрямку – обороняючи країну від ворога загинув Олександр Донос, уродженець селища Сарата. Про це повідомили в Саратській селищній раді, передає «Кут огляду».

Народився Сашко 14.06.1994 року у селищі Сарата. Навчаючись у місцевій школі, надзвичайно полюбляв футбол, завжди брав активну участь у різноманітних змаганнях і турнірах. Після закінчення школи працював спочатку у рідному селищі, потім за кордоном. Зустрівши свою долю – майбутню дружину Альону, переїхав мешкати до Житомирської області. У подружжя народилося 2 доньки.

Після початку військового вторгнення російської федерації був мобілізований до лав Збройних Сил України, вірив у Перемогу та мріяв повернутися до родини, яку любив понад усе.

На жаль, мріям та планам Олександра здійснитися не судилося…

4 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Авдіївка Донецької області, будучи вірним військовій присязі, проявивши мужність та героїзм Олександр загинув.

Саратська селищна рада висловлює щирі співчуття рідним, близьким, побратимам і друзям загиблого Героя... Розділяємо ваш пекучий біль гіркої втрати та сумуємо разом з вами… Вічна пам'ять і шана захиснику України!

Попрощались із загиблим Героєм сьогодні, 14 лютого.

 Вічна Слава і Вічна пам'ять.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram