САРАТА: школа вночі перетворилася на місце для обсервації 35 осіб.

САРАТА: школа вночі перетворилася на місце для обсервації 35 осіб.

Ввечері 31 березня 2020 року  від Одеського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням COVID–19, надійшло повідомлення щодо можливого переміщення на територію Саратського району 35 осіб, для прийому та перебування протягом інкубаційного періоду (14 діб), - повідомляє Саратська районна державна адміністрація Одеської області.

Зазначені особи прибули на територію Саратського району з країн епідемічного ризику по захворюванню на COVID–19. Для прийому та перебування протягом інкубаційного періоду (14 діб)   було проведено командно-штабне навчання по розгортанню місця обсервації за адресою: смт. Сарата, вул. Халікова 75, будівля Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія».

В ході проведених робіт забезпечено перепрофілювання будівлі Саратського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», смт. Сарата, вул. Халікова 75, під місце обсервації. Повний медичний супровід прибулих осіб.
Місце обсервації забезпечено ліжками та постільною білизною, засобами особистої гігієни.
Вирішено питання щодо харчування прибулих осіб.
Організація та проведення робіт виконано в визначені затвердженими Саратським штабом з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у визначений законодавством термін.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram