Результати моніторингу архітектурної доступності Саратської селищної ради на Одещині

Результати моніторингу архітектурної доступності Саратської селищної ради на Одещині

Регіональні представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Одеській області Валентин та Тарас Кошевий перевірили архітектурну доступність Саратської селищної ради та зазначили там проблеми із доступністю для людей з інвалідністю. Про це повідомили у пресслужбі омбудсмена.

Під час моніторингу встановлено, що в приміщенні Саратської селищної ради відсутні тактильні таблички виконані рельєфно-крапковим шрифтом контрастного до фону кольору.

У приміщенні не забезпечено для орієнтування у просторі та послугах осіб з порушенням слуху та мовлення без додаткового спілкування, що полягає у забезпеченні таким особам доступу до необхідної інформації шляхом візуального сприйняття за допомогою технічних засобів інформування, орієнтування та сигналізації.

Відсутнє маркування порогів, санітарно-гігієнічне приміщення не відповідає нормам доступності для людей з інвалідністю через вузькі дверні проходи. На прилеглій території не встановлений знак та не нанесено маркування для паркування автомобілів для осіб з інвалідністю. Доступ громадян до питної води не забезпечено.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзів.Водночас монітори відзначають, що в селищній раді запроваджено дезінфекційний режим: використання засобів індивідуального захисту, антисептиків для обробки рук, проведення збільшення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів. За результатами моніторингового візиту готується детальний звіт та листи реагування.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі Бессарабії та України тут і зараз: Коротко та по суті:

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram