Проєкт «Збережемо різноманітність дельти Дунаю!» побував в Долинці та Зорі Саратської громади

Проєкт «Збережемо різноманітність дельти Дунаю!»  побував в Долинці та Зорі Саратської  громади

На початку грудня команда проєкту «Збережемо різноманітність дельти Дунаю!» (м. Ізмаїл) побувала у селах Долинка та Зоря Саратської територіальної громади. Програма ознайомчого візиту включала демонстрацію пересувної екологічної виставки та тренінг за методикою для самоорганізованих освітніх просторів Ньюкаслського університету на екологічну тематику. Повідомляє Саратська селищна рада 

Вибір навчальних закладів для проведення пересувної екологічної виставки та тренінгу був не випадковим – еко-активісти цих шкіл були учасниками онлайн тренінгів «Охорона навколишнього середовища та стійкість», «Розробка заявки на отримання гранту».

Під час них школярі знайомилися з основними екологічними проблемами регіону та шляхами їх вирішення, а також основними принципами екологічного способу життя, принципами написання проєктних заявок та роботи з донорськими організаціями.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівТренінг провів Юрій Берлінський – менеджер проєкту «Збережемо різноманітність дельти Дунаю!». Керівник проєкту Валентина Стойкова та вчителі школи провели урок за методикою для самоорганізованих освітніх просторів.

Учні Долинської школи одразу висловили готовність взяти участь у програмах сортування твердих побутових відходів, переробки органічних відходів, скорочення використання пластикових пакетів та пошиття еко-сумок.

За попередньою домовленістю попереду вже чекає спільна робота з учнями Зорянського ЗЗСО над проєктом з переробки органічних відходів та проведення інформаційної компанії.

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram