Поховали поруч з братом: у Введенці попрощались із захисником України Бончевим Євгеном

Поховали поруч з братом: у Введенці попрощались із захисником України Бончевим Євгеном

В 11 бригаді ім. М. Грушевського південного ОТО НГУ повідомили, що  в останню путь провели загиблих захисників України - сержанта Гончарука Сергія Івановича, молодшого сержанта Бончева Євгена Миколайовича та солдата Федотченка Кирила Ігоровича.

Прощання з загиблим захисником , нацгвардійцем Бончевим Євгеном відбулося вчора в м. Одеса біля Будинку офіцерів. Потім  - у селі Введенка Білгород-Дністровського району, де Герой буде похований поруч з молодшим братом Ігорем Бончевим, який загинув 6 лютого 2023 р.

Його поховали поруч з молодшим братом Ігорем .Такою була воля Євгена ще при житті... , - повідомили у Надеждівському ліцеї, де навчався загиблий воїн.

Євген проходив службу в мінометній батареї. Гвардієць та його прлеглі побратими до останнього подиху захищали рідну землю, але країна-терористка безжально забрала синів у мам, а у країни - відданих воїнів.

Сергій, Євген та Кирило залишаться в пам'яті побратимів професійними, вірними своїй Батьківщині та відчайдушними військовослужбовцями, які з честю й гідністю виконували свій обов'язок і не зрадили Військовій присязі та Українському народові.

Вічна пам'ять героям!


✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram