Напередодні Дня Гідності та Свободи у Сараті відбувся мітинг

Напередодні Дня Гідності та Свободи у Сараті відбувся мітинг

19 листопада 2021 року, напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи в селищі Сарата відбулися заходи, в яких взяли участь керівництво та члени виконкому Саратської селищної ради. Йдеться на сайті Саратської громади.

На мітингу, що пройшов в умовах «червоної зони» епідемічної небезпеки, присутні виконали наживо Державний Гімн України, вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих учасників Революції Гідності. Голова Саратської громади Райчева Вікторія Дмитрівна виступила з промовою.

Після покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка усі підійшли до меморіальних дощок загиблим в зоні АТО М.Кривиденка та Д.Сирбу, де вшанували пам'ять загиблих земляків-героїв.Стань частиною нашого товариства у facebook та запроси друзівНа Саратському кладовищі, за ініціативою воїнів АТО, що була підтримана селищною владою, враховуючи заходи, передбачені «Програмою розвитку культури і туризму Саратської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки», були встановлені Державні Прапори України біля могил учасників АТО Володимира Драгульського, Романа Клиновського, Володимира Крупка, Сергія Басистого, Сергія Георгієва, трагічно загиблого в ДТП Максима Середи».

 

"КУТ ОГЛЯДУ" ближчий до читача!

Всі новини Бессарабії та України тут і зараз: коротко та по суті

Підпишись на наш Telegram - канал

Підтримай нас в Instagram