Гуртківці Саратського будинку культури зібрали 1134 гривні на підтримку ЗСУ

Гуртківці Саратського будинку культури  зібрали 1134 гривні на підтримку ЗСУ

У перший день весни  гуртківці Саратського будинку культури дарували перехожим мерцішори, створені власноруч. Ця традиція не лише вітає весну, але й зближує нас, надаючи можливість ділитися позитивом. Про це повідомляє Кут огляду з посиланням на Саратську громаду.

Також  влаштували невеличкі святкові пригощання. Млинці та чай для усіх бажаючих не тільки смакували дивовижно, але і зігрівали у цей прохолодний день.

Важливим аспектом цього дня стало благодійне зібрання коштів на підтримку Збройних Сил України. Вдалось зібрати 1134 грн.

- Невтомні вихованці вирушили у пекарню, щоб особисто привітати пекарів, які протягом двох років печуть булочки для ГФ "Саратська варта" та пригощають наших вихованців. Такий прояв уваги та підтримки важливих справ ще раз нагадує, що усім нам треба йти разом до перемоги! Не менш захоплюючою була виставка дитячих робіт. Маленькі таланти продемонстрували свою творчість декоративно- прикладного мистецтва заповнюючи простір кольоровими та вражаючими шедеврами. Таким чином, перший день весни виявився насиченим подіями та враженнями. Спільною силою ми вітали весну, подарували тепло один одному та надихнулись на нові досягнення та благодійність, - йдеться у повідомленні.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram