Гільзи снарядів рф прикрасили храм ПЦУ в Сараті: як у подальшому це може допомогти ЗСУ  

Гільзи снарядів рф прикрасили храм ПЦУ в Сараті: як у подальшому це може допомогти ЗСУ  

Про те, як елемент страшної зброї переробили на витвір мистецтва та як це може допомогти нашим славетним воїнам, розповів Владислав Шіман, настоятель Свято-Покровського храму ПЦУ у селищі Сарата, повідомляє «Кут огляду».

Багато парафіян храму звернули увагу на нові, дуже гарні та незвичні вази для квітів, які знаходяться біля іконостасу. Можливо, нікому з них не спало на думку з чого вони зроблені та хто їх виготовив…

Як зауважив священник, ідея використовувати гільзи від снарядів не належить йому, але отець Владислав  мав думки отримати і для храму таку вазу.

«Спочатку ця ідея не знайшла підтримку та порозуміння навіть у близких мені людей, але після моїх слів:"Який час-такі і вази...", всі погодились. Спочатку потрібно було знайти гільзи. Знайомі підказали, що Олександр Паніот зможе допомогти. Потім потрібно було знайти майстра, який зможе в певній мірі перетворити елемент страшної зброї на витвір мистецтва.

Я почав аналізувати: хто серед знайомих мені людей зможуть це майстерно виконати.

Вибір випав на вчителя художнього відділу Саратської музичної школи Колісник Світлана. Вона з радістю та натхненням згодилась виконати цю роботу, особливо після того як я розповів їй мої подальші плани», - пише Владислав Шіман.

До речі,  одна з цих гільз привезена з аеродрому Кульбакіно, під Миколаєвом, від розбитої російської гармати.

«Хочу щиро подякувати Олександру Олександр Паніот та Светлана Колесник , яка разом зі своєю ученицею Марією Гросу допомогли цю ідею реалізувати. Це показує, що талановиті українці навіть зброю можуть перетворити на витвір мистецтва», - наголосив священник.

А далі ідея полягає в тому, щоб продати ці вази на аукціоні та всі кошти спрямовати на допомогу ЗСУ.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram