В Рені планують відкрити пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги

В Рені планують відкрити пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги

В місті Рені Ізмаїльського району, планують відкрити пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги. Відкриття планується після того, як проведуть капітальний ремонт у приміщенні. Про це із посиланням на Ізмаїльську районну державну адміністрацію повідомляє «Кут огляду».

 Днями заступниця голови Ізмаїльської районної державної (військової) адміністрації Марина Деной в рамках робочої поїздки до Ренійської громади, разом з директором відокремленого підрозділу «Ізмаїльська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради» Глібом Остаповичем, оглянула приміщення, де планується розташувати пункт постійного базування бригади екстреної медичної допомоги у громаді, обговорила поточні питання з головою громади Ігорем Плєховим та заступником голови громади Іваном Стадніковим.

⠀Наразі приміщення ще не підготовлене, є потреба у проведенні капітального ремонту.

⠀«Відкриття даного пункту зменшить час доїзду бригад на виклики, посприяє прискоренню медичної допомоги до мешканців Ренійської громади», - зазначили на сторінці Ізмаїльської РВА.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram