Родина полеглого захисника з Одеської області купила дрон для його побратимів

Родина полеглого захисника з Одеської області купила дрон для його побратимів

Михайло Марчишин-Завадський народився у м.Рені,  був чемпіоном з пауерліфтингу. Спортсмен пішов захищати Україну, він був нагороджений за евакуацію поранених.

31 березня в Бахмуті Михайло ціною свого життя врятував 12 своїх побратимів. Він до кінця виконав свій обов'язок перед країною та загинув як Герой.

Родина загиблого захисника подарувала його бригаді дрон. 

Про це розповіла одеська волонтерка Катерина Ножевникова.

36-а бригада морськоі піхоти отримала 6 мавіків. П’ять дронів від фонду «Корпорація монстрів»,  а шостий придбала родина загиблого героя Михайла Марчишина-Завадського.

«Міша народився в Рені. Навчання та спорт завжди були його двома основними справами. Хлопець поспішав жити, прагнув все знати, вміти. Саме ці його риси допомогли йому добитися  значних успіхів в освіті, карьері та спорті. В 2010 став чемпіоном України по пауерліфтингу, – розповіла Катерина Ножевникова.

Михайло пройшов вишкіл у Великій Британії, Польщі та Україні. Він почав свій військовий шлях та отримав звання молодшого сержанта у складі десантно-штурмового підрозділу 36-ї бригаді морської піхоти. За розум та широкий кругозір отримав позивний Доцент, але всі побратими називали його Лексус», - пише Катерина.

Він безпосереднього брав участь в багатьох бойових виходах та також був нагороджений відзнакою «Сталевий хрест» за участь в евакуації поранених. Потім перейшов до 3-ї ОШБ на посаду кулеметника і  брав участь в обороні Бахмута.

✅ Стань частиною спільноти «Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

✅ Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram