Ренійський депутат, якого підозрюють у хабарництві, втік у Молдову

Ренійський депутат, якого підозрюють у хабарництві,  втік у Молдову

Вищий антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора та оголосив депутата Ренійської міської ради Одеської області Івана Пойдолова у міжнародний розшук.

За матеріалами справи депутат ігнорує виклики до суду.

Тому ВАКС навіть застосував примусовий привід до Подойлова на засідання 16 жовтня, але Національне антикорупційне бюро України повідомило, що не змогло виконати вимогу суду, повідомили в Центрі публічних розслідувань. 

Поліцейські та детективи НАБУ відвідали чотири адреси можливого місцеперебування депутата, але за жодною його не виявили.  Дружина Івана Подолова, власник та наймачі житла за відповідними адресами повідомили правоохоронцям, що не знають де він перебуває.

Дружина розповіла, що не бачила чоловіка з вересня, коли вони посварилися й він пішов з дому. Ані їй, ані донці він не телефонував, а після сварки вона подала до суду заяву про розлучення.

Зрештою з листа ізмаїльської поліції стало відомо, що Іван Пойдолов поза пунктом пропуску незаконно перетнув державний кордон України з Республікою Молдова та знаходиться в селі Етуліа, Вулканештського району, де він народився.

У серпні 2023 року Вищий антикорупційний суд завершив дослідження усіх доказів, наданих прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у справі за обвинуваченням в отриманні хабаря міського голови Рені Одеської області та депутатом міської ради цього міста. 

За даними слідства, депутат у змові з мером захотіли отримати 100 тисяч доларів США за "сприяння" у розв'язанні питання про виділення земельної ділянки комунальної власності площею 2,5 гектари в оренду. 

24 січня під час одержання першого траншу у 50 тисяч доларів США їх викрили. Наступного дня їм повідомили про підозру.

В Ренійській міській раді Іван Пойдолов був головою комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, охорони природи та історичного середовища. В міську раду він обирався як представник "Опозиційної платформи — За життя".  

 


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram