Пес з ПП «Орлівка», який помер після ворожого обстрілу, отримав почесну відзнаку

Пес з ПП «Орлівка», який помер після ворожого обстрілу, отримав почесну відзнаку

 Кінологічна команда Одеської митниці стала номінантом ІІ церемонії нагородження «Чотирилапі захисники». Номінантом від Одеської митниці  став пес Боцман, який ніс службу в ПП «Орлівка», але помер внаслідок стресу, отриманого після ворожого обстрілу паромного пункту пропуску. Нагороду отримав Костянтин Маляр - головний державний інспектор-кінолог відділу кінологічного забезпечення УБК та ПМП. Про це із посиланням на Одеську митницю повідомляє «Кут Огляду».

Захід, що проводився ВГО «Кінологічна Спілка України» за чотирма номінаціями «Пошук вибухових речовин», «Собака спеціального призначення», «Пошук наркотичних засобів» та «За врятоване життя», зібрав 23-ьох кращих службових собак з 10 органів державної влади сектору безпеки та оборони України.

Номінантом від Держмитслужби в номінації «Пошук наркотичних засобів» було визначено кінологічну команду Одеської митниці у складі Костянтина Маляра, головного державного інспектора-кінолога відділу кінологічного забезпечення УБК та ПМП, та його чотирилапого помічника Боцмана.

Проте на урочисту церемонію Костянтин прибув без свого вірного друга.

«Такі реалії сьогодення: бойові нагороди загиблих героїв вручають членам їх родини.

У Боцмана був свій фронт. Він теж загинув на посту. Тільки пост у нього був митний. Свою службу Боцман ніс на поромній переправі в Орлівці. Після однієї з масованих нічних атак пункту пропуску у собаки через стрес відмовили життєвоважливі органи.

Почесна нагорода займе чільне місце в музейній кімнаті Одеської митниці імені В.В. Орловського поряд зі стендом, присвяченим Боцману, одному з найкращих службових собак Держмитслужби», - зазначили в Одеській митниці.

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram