Через пункт пропуску на Одещині українець намагався перевезти ліки вартістю 2,3 млн дол

Через пункт пропуску на Одещині українець намагався перевезти ліки вартістю 2,3 млн дол

Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на 2,3 млн грн.

Ліки були виявлені під час митного контролю багажу пасажирів одного із автобусів, який слідував через пункт пропуску «Орлівка» до Румунії. Про це повідомили в Одеській митниці, передає «Кут Огляду».

Громадянин України без будь-яких ознак приховування переміщував серед особистих речей ліки ринковою вартістю 2,3 млн грн.

Це майже у 6 разів перевищує сумарну фактурну вартість товарів (еквівалент 10 тис євро), які при вивезенні громадянами за межі митної території України не підлягають декларуванню.

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 2 статті 471 Митного кодексу України.

«Нагадуємо, що відповідно до митного законодавства товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 євро (крім зазначених у частині четвертій статті 371 МКУ), при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України, та з поданням відповідних документів, які підтверджують дотримання встановлених заборон та/або обмежень згідно із законами України щодо вивезення (пересилання) товарів за межі митної території України», - нагадали митники.

 

✅  Стань частиною спільноти « Кут Огляду» в facebook та запроси друзів!

«Кут Огляду» ближче до читача!

Все новини Бесарабії та України тут і зараз:

✅  Коротко і по суті. Підпишіться на наш Telegram-канал

✅ Підтримай нас в Instagram