Зняла «порчу» з дітей за 7,5 тис.доларів: в Одесі пов'язали «ворожку»

Зняла «порчу» з дітей за 7,5 тис.доларів: в Одесі пов'язали «ворожку»

Правопорушниця на вулиці втиралась у довіру до потерпілих, «віщувала», що їхнім дітям «пороблено», і пропонувала допомогу у знятті прокляття. Ритуал робила вже в оселі на грошах, які потім тихцем забирала з собою. Зловмисницю затримано, їй загрожує від штрафу до позбавлення волі.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

Встановлено, що 45-річна одеситка на вулиці представилася 75-річній пенсіонерці знайомою її доньки і в ході бесіди повідомила, що на доньку наведена «порча», проте вона може провести відворотний ритуал.

Повіривши незнайомці, літня пані запросила її у квартиру, де та взялася «знімати прокляття». Для проведення ритуалу їй знадобилися усі кошти, які були у помешканні. Господиня віддала «ворожці» 7000 доларів та 19000 гривень. Завершивши «рятівний» ритуал, гостя загорнула кошти в рушник і сказала покласти їх на шафу й кілька днів не чіпати. Сама ж, покидаючи оселю, тихцем забрала їх із собою.

Помітивши зникнення грошей, жінка розповіла все онукові, і той звернувся в поліцію.

На встановлення особи зловмисниці та місця її знаходження правоохоронцям знадобилось декілька годин. Викрили її працівники управління карного розшуку ГУНП в Одеській області спільно з оперативниками відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1.

Встановлено, що, окрім вищезгаданого шахрайства, нею скоєно ще чотири аналогічні злочини.

Під час проведення обшуку за місцем мешкання фігурантки правоохоронці вилучили більше 12 тисяч доларів, понад 2,5 тисяч євро, більше 80 тисяч гривень та інші речові докази.

 

Слідуйте за нами:         

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram