ЗНО та дитсадки: Куций розповів про рекомендації для навчальних закладів регіону

ЗНО та дитсадки: Куций розповів про рекомендації для навчальних закладів регіону

Департамент освіти та науки Одеської  ОДА розробив рекомендації для навчальних закладів щодо умов праці на час дії карантинних обмежувань.

Детальніше про проведення ЗНО та відкриття дитячих садочків після карантину  у Facebook поділився очільник ОДА Максим Куций.

"Департамент освіти та науки Одеської ОДА підготував рекомендації для навчальних закладів регіону, щоб ЗНО відбулося максимально комфортно та безпечно", - написав Куций.

Отже, для освітноьї галузі в Одеській ОДА розробили такі рекомендації:

  • всі школи Одещини мають організувати для учнів додаткові консультації з предметів, які були обрані для проходження ЗНО;
  • навчальні заклади регіону мають подати перелік шкільних автобусів та маршрутів із підвезення учнів до пунктів ЗНО. Увесь транспорт оброблятиметься для дезінфекції після кожного рейсу;
  • пробне ЗНО відбудеться з 15 по 17 червня 2020 року. Усі деталі – на офіційних порталах МОН;
  • основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня до 17 липня, результати мають надійти до 31 липня;
  • педагоги та діти мають бути забезпечені необхідною кількістю дезінфекційних засобів, захисних масок.

"Ми співпрацюємо з МОЗ та ВНЗ Одеської області, щоб абітурієнти з 13-го по 22-ге серпня подали документи для вступу. Зарахування триватиме до 5-го вересня. Навчальний рік розпочнеться 15-го вересня. Про приємне - ми відкриємо дитячі садочки. Уже сьогодні розпочинаємо координацію поетапного забезпечення безпечних умов для дітей у навчальних закладах", - повідомив губернатор.

У першу чергу групи будуть відкриті для батьків, які працюють. До закладу дозволяється приймати дітей, які не мають симптомів вірусної інфекції та мають довідку від сімейного лікаря про епідеміологічне оточення дитини:

"Передумовою повернення працівників до роботи має бути негативний ПЛР-тест на COVID-19 та відсутність будь-яких симптомів вірусної інфекції. Щодня у закладах вимірюватиметься температура як дітям, так і дорослим. Садочки мають бути забезпечені необхідною кількістю засобів для дезінфекції та ЗІЗ", - додав Куций.

"Угол обзора" ближе к читателю!

Все новости Бессарабии и Украины здесь и сейчас:

✅ Стань частью нашего сообщества в facebook и пригласи друзей!

✅ Кратко и по сути. Подписывайтесь на наш Telegram-канал

✅ Поддержи нас в Instagram