Залишила маленьку дочку на подругу й несподівано зникла: на Одещині горе-матір притягують до відповідальності

Залишила маленьку дочку на подругу й несподівано зникла: на Одещині горе-матір притягують до відповідальності

У поле зору поліції громадянка потрапляла неодноразово, зокрема один раз і за невиконання батьківських обов’язків, за що отримала попередження. Цього ж разу їй загрожує штраф.

Поліцейські склали відносно жінки протокол за невиконання батьківських обов’язків. Маля помістили до міського спеціалізованого будинку дитини. Наразі долею дівчинки опікуються співробітники служби у справах дітей.

Про це повідомляє «Кут огляду» з посиланням на відділ комунікації ГУНП Одещини.

У середині листопада жінка з півторарічною донькою приїхала до Одеси з іншої області та залишилась гостювати у подруги. Наприкінці місяця вона попросила  приятельку  приглядіти за дівчинкою, поки сама піде у справах, але того дня до місця мешкання не повернулась. Протягом кількох днів одеситка опікувалась дитиною і намагалась знайти її матір, а коли усі спроби закінчились невдачею – звернулась до працівників відділу поліції № 2 Одеського районного управління поліції № 1.

Ювенальні поліцейські сповістили про подію відповідним державним установам, склали необхідні акти та спільно зі співробітниками служби у справах дітей помістили дівчинку до міського спеціалізованого будинку.

Як встановили поліцейські, її мати в цей час була в іншій області і займалася своїми справами. З жінкою провели профілактичну бесіду щодо недопущення аналогічних ситуацій у майбутньому та склали відносно неї протокол за невиконання батьківських обовʼязків за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У поле зору поліції громадянка потрапляла неодноразово, зокрема один раз і за невиконання батьківських обов’язків, за що отримала попередження. Цього ж разу їй загрожує штраф.

Правоохоронці закликають батьків неухильно виконувати обов’язки щодо виховання дітей, приділяти їм більше уваги, забезпечувати безпечне та щасливе дитинство і не залишати на сторонніх осіб без поважних причин та попереджень. Відповідальність за життя та здоров’я ваших дітей несете в першу чергу ви.


Дякуємо, що дочитали нашу статтю до кінця!


Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅  в Instagram