Захворюваність на ГРВІ в Одеській області не перевищила епідпоріг

Захворюваність на ГРВІ в Одеській області не перевищила епідпоріг

Як повідомляє Кут огляду з посиланням на директора департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександра Лончака, оголошувати карантин чи запроваджувати онлайн-навчання по всій області немає потреби. Він додав, що  всього 58 шкіл у 27 громадах Одещини закриті на карантин.

Найбільше у Саф’янівській громаді Ізмаїльського району — 16 ЗЗСО, найменше в Роздільнянському районі — по одній школі у двох громадах. На численні звернення батьківської громадськості Лончак прокоментував ситуацію щодо переходу Одеської області на дистанційне навчання, або можливе запровадження карантину через хворобу дітей. Наразі, за повідомленням медиків, фіксується сезонний ріст захворюваності на грип та ГРВІ, але епідпоріг не перевищений, тому немає потреби всій області оголошувати карантин чи запроваджувати онлайн-навчання.

- Якщо ж рівень захворюваності серед школярів стрімко зростатиме, ми будемо змушені рекомендувати закладам освіти перейти на дистанційний режим роботи. Тому звертаюся до батьків: будьте свідомими, дотримуйтеся заходів профілактики й відповідально ставтеся до здоров'я своїх дітей! Неприпустимо пускати їх з першими ознаками захворювання до школи чи дитячого садочку! Краще зверніться до лікаря. Не наражайте на небезпеку інших учасників освітнього процесу — як дітей, так і педагогічних працівників, - йдеться у повідомленні.Залишайтеся в курсі важливих подій! Слідуйте за нами:

✅ у facebook (та запроси друзів!)

✅ у нашому Telegram-каналі

✅ в Instagram